1. 0

EKO BÝVANIE/BYDLENÍ

Katalóg. číslo: 5031
Periodicita: Iná
jazyk titulu: Slovenský

 

Hlavnou témou jesenného vydania Magazínu Ekobývanie/bydlení 2023 je "Keď tradície a technológie spájajú". Zamýšľať sa budeme nad zdravým bývaním i komfortom bývania. Jedným z kľúčových aspektov zdravého životného štýlu je bývať, pracovať a žiť v zdravom a komfortnom prostredí. Snažiť sa spomaliť, nestresovať sa a užívať si prítomnosť. Byť pokorní. Vzdelávať sa a poznávať nové veci, zároveň však byť úctiví k rokmi osvedčeným a overeným praktikám a technológiám. O tomto, ale aj o mnohom ďalšom sa dočítate v našom tohtoročnom jesennom vydaní magazínu Ekobývanie/bydlení 2023.

 

 

V našich reportážach vás zavedieme do zabývaných domovov a obydlí, ale aj vznikajúcich stavieb i exteriérov, ktoré sú nejakým spôsobom výnimočné. Či už z hľadiska architektúry, estetickej hodnoty alebo vďaka tomu, že sú úsporné, udržateľné a pôsobia pozitívne na naše fyzické i psychické zdravie.Spôsob ako žijeme je tiež vďačnou témou na zamyslenie.

 

 

Do svojho súkromia nám dovolila nahliadnuť Kristína Tormová. Porozprávala nám, čo je pre ňu dôležité, čo ju teší, ale hovorila aj o témach, ktoré sú pre mnohých ľudí tabu. Český režisér a scenárista Rudolf Havlík zase pre našich čitateľov pootvoril dvere do výrobní oblečenia, hračiek i iného spotrebného  tovaru v ázijských krajinách. U mňa jeho slová rezonujú dodnes, ale posúďte sami.

 

 

Zatúlame sa spolu aj do krajín, ktoré boli podľa kritérií Indexu enviromentálnej zodpovednosti vyhlásené za najzelenšie krajiny sveta.

Predstavíme vám trend zeleniny microgreens v kuchyni. To a ešte o mnoho viac nájdete v jesennom vydaní magazínu Ekobývanie/bydlení 2023.

 

DPH: 20%

Požiadavky k upresneniu doručenia titulu zadajte do POZNÁMKY v 2. kroku nákupného procesu (DODACIE ÚDAJE).

Najpredávanejšie produkty