1. 0

EKO BÝVANIE/BYDLENÍ

Katalóg. číslo: 5031
Periodicita: Iná
jazyk titulu: Slovenský

Magazín Ekobývanie/bydlení 2022 sa nesie v znamení témy fascinácia prírodou. Zamerali sme sa na architektúru a stavby, ktorých krása a majestátnosť vzdáva hold nielen jej návrhárom a staviteľom, ale aj samotnej prírode, ktorá bola pre ich vznik inšpiráciou.

 

V čísle rozoberáme tému zeleného bývania a prinášame informácie o stavebných materiáloch, o dôležitosti analýzy ich životného cyklu, o výhodách udržateľnej výstavby budov pre životné prostredie či o výhodách použitia environmentálnych inovačných technológií pri výstavbe rodinných domov.

 

Tak ako v každom čísle, aj v tomto sme oslovili niekoľkých odborníkov z rôznych oblastí. S nórskym dizajnérom Bjornom Kierulfom sme sa rozprávali o boome slamených stavieb, ktorý prichádza už aj na Slovensko. S manželmi Garajovcami sme hovorili o tom, ako si každý z nás môže splniť sny o bývaní v rodinnom dome a s odborníkom na zelené bývanie Martinom Pribilom zase o možnosti sebestačného bývania. O svojom prístupe k životu s ohľadom na ekológiu sa nám zdôverila aj známa slovenská greenfluencerka Babsy Jagušák.

 

Vzhľadom na blížiace sa obdobie jari sme sa snažili do každej stránky magazínu pridať zelenú a jarnú atmosféru. Predstavíme vám trendy záhradnej architektúry, ktoré nás v roku 2022 čakajú. Relaxovať v prírode môžete aj prostredníctvom našich článkov Keď príroda lieči i vďaka téme "mindfulness", s ktorou na stránkach podrobne zoznamujeme. Nezabudli sme ani na dizajnové novinky a inšpirácie trendových noviniek a doplnkov do interiéru.

DPH: 20%

Požiadavky k upresneniu termínu doručenia titulu zadajte do POZNÁMKY v 2. kroku nákupného procesu (DODACIE ÚDAJE).

Najpredávanejšie produkty