1. 0

Čo sa skrýva za jedným klikom na “Objednať”?

Dnešnej dobe nikto nemôže uprieť rýchlosť a časovú efektivitu. Z pohodlia domova sa dokážeme objednať k lekárovi, zarezervovať si zájazd, objednať si na večeru čínu a nakúpiť všetko od oblečenia cez drogériu až po potraviny. A taktiež vaše obľúbené noviny a časopisy. Málokto však vie, koľko driny sa za celým procesom doručenia skrýva :)

28.01.2020

 

Čerstvo vytlačené a ešte voňavé noviny a časopisy sa musia prevziať v tlačiarni, samozrejme, nie všetky sú na jednom mieste, o to komplikovanejšie pre doručovateľa je, ak sú tituly zo zahraničia. Potom príde na rad proces roztrieďovania a balíkovania - každému sa nadelí to, čo si objednal a o čo má záujem. Aký ste si zvolili režim doručenia? Aj o to sa treba postarať, preto nasleduje proces volenia režimu doručovania. Aj tých je oveľa viac, ako by si človek mohol predstaviť. Niekto si rád svoju obľúbenú tlač nájde v práci na recepcii, iný zas v schránke v pohodlí domova, a tak ďalej, a tak ďalej.

 

Noviny a časopisy sú už u nás, čo ale nasleduje skôr, než ich doručíme k vám? Musí byť zabezpečená kompletáž - letáčiky či darčeky, ktoré sú taktiež súčasťou. Od toho závisí aj náročnosť distribúcie, balíčky sa totiž rôznia váhou, objemom a už spomínaným spôsobom doručenia. Tu sa však komplikovanosť procesu nekončí :)

 

Keďže rozposielame vaše obľúbené tituly po celom Slovensku, musíme zabezpečiť aj prepravu na jednotlivé regionálne distribučné strediská - poštové uzly, odkiaľ sa balíky presunú na doručovne. Tam si ich už naši doručovatelia prevezmú a podľa zozbieraných dát doručia až priamo k vám, a to všetko zadarmo.

 

Okrem toho však zabezpečujeme iné služby, aby bola spokojnosť na strane zákazníka úplná. K dispozícii máme zákaznícku linku, na ktorej sa môžete poradiť či opýtať na veci, ktoré vám nie sú jasné. Taktiež vám vieme poskytnúť bezplatnú konzultáciu s konzultantom, ktorý vám odborne odpovie na vaše otázky.

 

To všetko sa skrýva za jediným klikom na tlačidlo “Objednať” :) Vyzdvihnutie, rozdeľovanie, balenie a balíkovanie, opakovaná distribúcia a prerozdeľovanie, to všetko preto, aby ste si svoj obľúbený denník mohli v schránke nájsť aj v skorých ranných hodinách. A nielen to. Chceme, aby boli naši zákazníci vždy informovaní o novinkách a možnostiach, ktoré u nás majú, aby sa na našom eshope stále mali na koho obrátiť. Aj keď sa to nezdá, za jedným časopisom v schránke v Martine či Rožňave stoja desiatky ľudí! :)

AK CHCTE ČÍTAŤ VIAC, OBJEDNAJTE SI PREDPLATNÉ NOVÍN A ČASOPISOV TU

Súvisiace články


Noviny ako ich (ne)poznáte. Čítate ich dennodenne, viete však, kedy vznikli?

Niekto by nám mohol oponovať, že v dnešnej digitálnej dobe už noviny ako také pomaly ale isto zanikajú a všetko nájdeme online. Áno, je pravda, že väčšina z nás si už aktuálne informácie vyhľadá na internete, pípne im notifikácia či zasvieti správa a vedia, čo sa za posledných pár hodín udialo. No stále medzi nami existujú skalní fanúšikovia papierových novín, bez ktorých si niektorí svoju rannú kávičku len sotva vedia predstaviť. 

Čitať viac
01
June

Spomínate si na to, alebo ste už o tom iba čítali? Počas socializmu ste si na Slovensku určite nemohli prečítať nasledujúce diela

Mladšie generácie berú slobodu ako bežnú a neodškriepiteľnú vec, no tí starší, ktorí zažili aj temnejšie obdobie skúmania a kontroly informácii - štátnu cenzúru - vedia, že aj takú obyčajnú vec ako knižku niekedy netreba brať ako samozrejmosť. 

Čitať viac
15
May

Viete, kto sú digitálni nomádi?

A nie ste náhodou aj vy jedným z nich?

Stále častejšie sa stretávame s pojmom freelancovanie - zamestnanie “na voľnej nohe”.

Čitať viac
03
September