1. 0

Časté otázky - FAQ

  
Prečo mám mať predplatné od Vás?

Je to jednoduché. My nie sme vydavatelia a v našej ponuke sú tituly od viac ako 50 vydavateľov z celého sveta. My sme spoločnosť, ktorá je jednotkou v distribúcii tlače na Slovensku. Jednoducho povedané – možno nevieme časopis vytvoriť, ale vieme ho doručiť a keď bude treba, tak aj na Mesiac. Naša spoločnosť okrem distribúcie predplatného zabezpečuje rozvoz tlače do väčšiny predajní novín a časopisov na Slovensku. Pre Vás to znamená garanciu, že tú časť, ktorá je práve pri predplatnom dôležitá, a to doručenie Vašich novín alebo časopisu, zveríte profesionálom. Čo je pre Vás na tom najlepšie? Doručenie zabezpečujeme úplne zdarma.

 
Dostanem svoj časopis alebo noviny včas?

Ak nie, tak ste našich 0,7 %. To je naša chybovosť za posledné dva roky. Naša distribúcia je na jednej strane plne automatická, ale na strane druhej sa snažíme s naším zákazníkom komunikovať a riešiť akúkoľvek otázku. Je pre nás rovnako dôležité doručiť časopis k Vám domov, ako aj do veľkých firiem.

 
Akú výhodu má registrácia na vašom webe? 

Registrácia u nás ma len výhody. Časom budú čoraz výraznejšie. V každom prípade získate možnosť vedieť ako prví o nových akciách a samozrejme plánujeme odmeňovať našich pravidelných zákazníkov.

 

Má predplatné časopisov a novín zmysel?

Žijeme vo svete, ktorý speje a dúfame, že aj naším pričinením, k rozumnému prístupu. Výroba novín a časopisov je veľmi nákladná a periodiká vychádzajú vždy len v odhadovaných množstvách. Môže sa Vám stať, že svoj časopis jeden mesiac nekúpite a možno ďalší mesiac ich bude dostatok. Pri predplatnom si zabezpečíte, že Váš časopis bude vytlačený len pre Vás, pomôžete efektívnemu znižovaniu plytvania s prírodnými zdrojmi a tiež zabezpečíte, že na obdobie, ktoré ste si vybrali, budete mať svoj časopis alebo noviny vždy doma. 

 
Venujete sa aj firmám?

Áno. Máme špeciálny program pre doručovanie novín a časopisov do malých a aj veľkých firiem. Ako Vám dobre padne, keď si môžete v čakárni prelistovať a prečítať časopis, alebo keď sa vo Vašej firme nachádza denná tlač... To všetko je veľmi jednoduché, ak to necháte na nás. My sa o to postaráme.

Nenašiel som titul, čo ma zaujíma, vo vašej ponuke.

Prosím kontaktujte nás. Je pre nás veľmi dôležité poznať Vaše potreby a názory. Budeme robiť maximum pre to, aby naša ponuka uspokojila každého, kto ma záujem o periodickú tlač.

Čo plánujete ďalej?

Naším cieľom je neustále zvyšovať úroveň služieb, ktoré poskytujeme, rozširovať sortiment a hlavne poskytnúť Vám vysoký komfort, či už pri objednávke predplatného, alebo pri zakúpení knihy z nášho portálu ikniznica.sk. Preto veríme, že práve vysoký štandard služieb spojený s elektronickým objednávaním a doručovaním, ako je napríklad v USA alebo v Nemecku, si zaslúžite aj Vy. Nechceme, aby ste rozmýšľali nad tým, či Vám Vaša objednávka príde v poriadku a podobne. To všetko je samozrejmosť.

Aké sú výhody darčekového predplatného?

Určite sa aj Vám stalo, že mal niekto Vám blízky sviatok a rozmýšľali ste nad vhodným darčekom. Hľadáte darček, ktorý je hmatateľný, nemá na obale cenu a je vytvorený tak, aby upútal obdarovaného. Čo je nemenej podstatné je, že podstata darčeka je rovnako krásna ako jeho obal. Sú to pravidelné informácie z oblasti, o ktorej viete, že obdarovaného zaujíma, či už je to rybolov alebo golf... No čo je podľa nás to najlepšie je, že tento darček bude obdarovávať každý mesiac a tak zabezpečí ešte väčšiu radosť.